ŠvP Podhradí: den první
Vyplutí
V přístavu na Hlavním nádraží jsme se setkali s Kryštofem Kolumbem a Isabelou Kastilskou, které nás pověřili úkolem objevit cestu do Indie západní cestou. Tak jsme vyrazili na východ na Vysočinu.? Cesta byla dobrodružná, s výlukou vlaku a přeplněným vozem. Hrdinní námořníci to zvládli s odvahou a dobrou náladou. V Podhradí jsme zmapovali území, postavili lodě a poslali je na dobrodružnou plavbu po Sázavě. Po prosekání se džunglí zbyl čas i na koupání v bazéně. V noci jsme se vydali na bojovku ke zřícenině hradu s poznáváním nových živočichů.