Vítejte ve 3. S!

Naše třída se jmenuje po Josefu Sakařovi. Žil na přelomu 19. a 20. století. Byl to architekt, který projektoval budovu na Lyčkově náměstí. Dalším jeho projektem je Filozofická fakulta Univerzity Karlovy.

Josef Sakař

Náš maskot se jmenuje Serafinka, ale kamarádíme také s Kuldou. Ve třídě je 11 holek a 12 kluků a paní učitelku a asistentku.

Letos jsme turistická třída. Budeme hodně cestovat po Praze. Každý měsíc navštívíme jednu městkou část. Sbíráme parvy. Za dvanáct parvů získáme jeden Pražský groš. Pracujeme v týmech, které se každý měsíc mění.

Každý den musíme vyšlapat ke třídě 78 schodů. Je to makačka. Najdete nás ve 3. patře vpravo za rohem.