Půdní vestavba začíná!!!

Půdní vestavba pro třech výběrových řízení se stává realitou! Příští týden od pondělí 20.4. začne přípravná část stavby, kdy kolem celé levé části školy začne růst lešení či oplocení tak, aby mohla stavba začít od pondělí 27.4. Kolem levého křídla školy (z pohledu z Lyčkova náměstí) bude do šíře 5 m vymezen bezpečnostní koridor, vchod na zahradu MŠ bude zabezpečen tunelem pod lešení, levá strana školní zahrady ZŠ (blíž k zahradě MŠ) bude celá určena stavbě, tudíž pro děti bude do konce školního roku sloužit pouze část zahrady ZŠ směrem ke školní družině. Hlavní vchody do školy i do MŠ nebudou nijak omezeny. V příloze je přesné zakreslení stavebních úprav.

Stavba je plánovaná do konce července, tak si přejme, ať při realizaci nenastanou žádné neočekávané situace, které by stavbu zpozdily, ať můžeme půdní vestavbu využívat od září 2015!

Jan Korda
19.4.2015