Pondělní výlet do dinoparku v Plzni a keltská dýňová noc 31.10. - 1.11. 2016

Milí rodiče, zdravím vás všechny,

na úvod informace. V rámci samostatnosti a zodpovědnosti, kterou se snažím v dětech vypěstovat,  by všechny informace měly vědět děti a předat je. Zkuste se zeptat, a pokud nebudou schopny odpovědi, volejte, pište. Já vám dodám zapomenuté info. Budu i méně psát sms, aby naše Mosty (děti) zkusily předávat informace a nezapomínaly. Doporučila jsem jim, že v případě problémů s pamětí si mohou pořídit svůj zaznamník (nazvala jsem ho blbníček) a do něj zapisovat. Učíme se to, uvidíme, jak nám to půjde.

1) V pondělí sraz před školou nejpozději v 8hodin - s sebou: jídlo a pití na celý den, penál, pláštěnka. Jedeme autobusem,  komu se dělá špatně odpovídající vybavení na cestu tam i zpět. Přijedeme nejpozději v 17hodin před školu.

2) Keltská dýňová noc - od 17 hodin, vše na spaní jako vždycky. Budeme vařit společnou večeři - dýňová polévka (1. galaxie), dýňové ragú s rýží (2. galaxie), dýňové lívanečky (3. galaxie). Pokud děti nejedí dýni, ragú se bude servírovat i bez dýně, nebo si děti přinesou vlastní večeři. Ingredience si sami nakoupíme z fondu. Potom strašidelný rej v maskách nebo bez masek, jak děti chtějí, v tělocvičně - jaký si ho děti udělají, takový ho budou mít - je to na nich. Povoleny dobroty, pití, šampus atd. dle fantazie dětí a vašich možností. Děti budou tentokrát spát po dvojicích ve třídách. Prosím o snídani a svačinu na druhý den - pokud upečete, budeme rádi. Věci na spaní mohou mít děti hned ráno v pondělí, nebo je můžete přinést kdykoliv během dne do Motýlí 4.A třídy do 20 hodiny večerní.

Snad vše, pokud máte dotazy, volejte, pište. Užijte volné dny a posílám všem pozdrav. Veronika.

PS: Prosím, prosím ........ začínáme sbírat zbytky svíček, vosk a zdobení do gelových svíček na vánoční jarmark. Kdo můžete, posílejte. Děkuji vám za to, že společně toho tolik dokážeme. Jste báječní a mám vás všechny moc ráda. Zdraví a děkuje Veronika

29.10.2016