Konzultace a přihlášení do školy on-line.

Ještě prosím, abyste se zapsali na konzultace rodič - žák - učitel, které proběhnou v týdnu od 7. 11. do 11. 11. 2016. Konzultace je povinná pro všechny. Na recepci bude od pondělí arch na zapsání.

Pokud chcete vědět, co ve škole aktuálně probíráme, požádejte e-mailem pana ředitele o heslo do školy on line. Pokud ho budete mít, můžete nahlédnout do třídní knihy Motýlí 4.A třídy, kde uvidíte, co jsme dělali po vyučovacích hodinách. Zapisuji do ní každý den. Už nebudu psát na web probírané učivo - je to opět v rámci samostatnosti dětí, aby byly schopné utvořit pravdivý most mezi námi. Kdo chce mít kontrolu, přes školu on line ji mít bude. Díky za pochopení.

A na závěr... V případě že jsou děti nemocné, není vždy zapotřebí chodit do školy pro úkoly. Děti znají servery na počítačích, kde se dá procvičovat probrané učivo a výhodou je, že se okamžitě dozvědí svou úspěšnost. Chodíme trénovat každý týden (již od 1. třídy) cvičení na servery www.onlinecviceni,cz, www.mojecestina.cz, www.inmatika.cz, www.duolingo.com - angličtina (tu neděláme, ale připadá mi dobrá). Výhodou je okamžitá zpětná vazba, rozvoj podle vlastní úrovně a nemusíte běhat do školy. Najdete i jiné servery a využijte je.

Teď už definitivně všechno. Díky Veronika.

25.8.2020