Informace a plán do konce školního roku 2017/ 2018

Zdravím vás všechny a přináším důležité informace týkající se nás všech.

1) 16. 5. a 23. 5. 2018 cyklovyjížďka v rámci dvou hodin TV. Kola se dají do konce vyučování do dílen. Kdo nemůže, má zajištěný pobyt v 5.C dvě hodiny TV. Děti při čekání nesmí jezdit na kolech před školou z důvodu bezpečnosti jich samých i příchozích do školy.

2) 16. 5. 2018 Divadlo ve škole - Vznik 1. republiky - 3. vyučovací hodina - vše hrazeno z odevzdaných 200Kč minulý týden.

3) Výlet do Macochy - výlet do Macochy 28. 5. 2018 (někteří rodiče se přihlásili). Je objednaných 45 míst na loďkách, které jsme obsadili kromě tří míst. Děti jedou všechny kromě 1 žáka, z rodičů a rod. příslušníků se přihlásili - Ksenija B, Pavel H., Šárka H., Andrea K., Lenka K., Linda K., Filip Č., Jana P., Lenka Č. S., Bohunka T., Marie B., Lucie P., Lukáš P., Tobiáš P., Míša Č., Matěj Č. JSOU VOLNÁ 3 MÍSTA - POKUD VÍTE O NĚKOM, KDO BY JEL, MŮŽETE DOPLNIT STAV. MOC DÍKY.

Sraz: 7, 20 před školou nejpozději, návrat: 20: 04 na Hlavní nádraží, s sebou: jídlo a pití na celý den, průkazka PID, kapesné, výlet je dárek k Vánocům, děti z Motýlí třídy ho neplatí, rodiče a ostatní členové si vezmou peníze na vlak, autobus a vstup do Punkevních jeskyní. Dobrou obuv do jeskyní a na výšlap nad propast, něco teplejšího do jeskyní (cca 8 stupňů Celsia), pláštěnku, zábavu do vlaku, pojedeme dlouho, kdo má problém v autobusu - kinedryl (jsou tam serpentýny) a dál dle uvážení.

4) 4. 6. 2018 - Cyklovýlet 8 - 18 h (cca), trasu plánuje Onřej, tam kde není provoz - směr Ctěnice z Černého Mostu, kam dojedeme s koly metrem.S sebou: veškeré vybavení na kolo, kapesné, jídlo, pití.

5) Čtvrtek 21. 6. 2018, 18 hodin v divadelním sále Spektra - rozlučkové divadelní představení Mluvící balík pro vás a rodinné příslušníky. Je pozvána i naše nová budoucí třídní učitelka Kristýna Kutílková. Po divadelním představení bude přemístění do školy, kde proběhne společná rozlučka s velkou noční bojovkou (pro všechny věkové kategorie) a spaním ve škole pro všechny rodiče i další rodinné příslušníky a samozřejmě pro Motýli. S sebou: všechno na spaní a jídlo, pití na společný "mejdan". Jste všichni srdečně zváni.

6) 26. 6. - 27. 6. 2018 - spaní ve škole pouze pro Motýli z  5. A. Pokud to vyjde a zvládneme vyklidit třídu, pojedeme 26. 6. do Terezína a pak přespíme ve škole se soukromou rozlučkou pro děti.

7) 29. 6. 2018 v pátek jste srdečně zváni na poslední společné rozdávání vysvědčení a rozloučení před prázdninami. Podrobnosti jsou překvapením - i pro mě. Pokud se chcete zúčastnit, rezervujte si volný čas cca 8 - 10 hodin.

8) Pokud by někdo mohl přispět do třídního fondu 100 - 200Kč, moc by nám to pomohlo. Ale jen ti, pro které to není velká finanční zátěž. Třídě to moc pomůže. Předem děkuji.

9) Rozlučkový víkend v červnu 23. - 24. 6. je rozpačitý.......jsou zájemci, rozhodně nejsme všichni. Prosím, dejte mi nyní aktuálně sms vědět, kdo by měl zájem, protože už je to dlouho, kdy jsem se ptala naposledy. Proto navrhuji rozlučku a spaní ve škole pro všechny spojenou s divadlem ve čtvrtek, aby toho nebylo přespříliš.

A to je konec..........pak už jen prázdniny a léto a 2. stupeň po prázdninách.

Dveře ke mně jsou stále otevřené, telefon znáte a můžete ho využít. Pokud budete mít chuť, můžeme se i nadále setkávat a vyrávět si nejen o tom, jak nám děti pěkně rostou a jsou čím dál tím roztomilejší. Pokud by byl zájem o společný víkend na podzim, navrhuji termín 22. 9. - 23. 9. 2018.

Srdečně vás všechny zdravím a moc děkuji za veškerou komunikaci, spolupráci a velikánskou pomoc naší třídě. Jste skvělí a já si vážím toho, že jsem mohla být 5 let mezi skvělými lidmi a báječnými dětmi, což spolu souvisí. Jsem ráda, že se naše cesty setkaly, protože je to pro mne obrovský a trvalý dar do mého života. Díky za všechno a hezký den. Veronika

15.5.2018