Deník Tobiášů Lolnessů pobývajících na jihu Čech - den sedmý 30. 4. 2017

Drazí, v neděli nás hned ráno napadli lichožrouti a celý den nám komplikovali život. Hned ráno se děti dozvěděly, že jim byly snědeny ponožky. Proto bylo prvním úkolem dne najít si v lese každou ponožku jinou a celý den v nich chodit.A potom jsme zkoušeli různé věci.....hrát přehazovanou nebo kreslit s ponožkami na nohách je celkem v pohodě. Hrát přehazovanou nebo kreslit s ponožkami na nohách i na rukách je mnohem náročnější, o čemž jsme se na vlastní kůži přesvědčili. Více Vaše děti. Přeji všem hezký sváteční den do Prahy. Hydra Verča.

Ráno jsme hodně brzo vstávali, protože jsme si šli do lesa pro ponožky bosi. Každý měl dvě odlišné ponožky. Když Helenka kontrolovala náš úklid tak naše chatka dostala Sluníčko. Po snídani jsme se rozdělili do skupin. Do skupin jsme dostali povlečení a obří balón. Měli jsme za úkol hodit ho do kroužku. Pak jsme si nasadili na ruce ponožky a šli jsme hrát přehazovanou. Bylo to super. Šimon Šmehil. Pac-Man

Ráno jsme vstali a kluci z pokoje už byli vzhůru. Paní učitelka nás šla navštívit do pokoje a řekla nám abychom si vybrali jednoho z pokoje který nám řekne vše informace a my jsme museli jít naboso do lesa a hledali jsme svoje ponožky. Helenka kontrovala náš pokoj a dostali jsme Sluníčko. Rozdělili jsme se na týmy a měli jsme natažený prostěradlo a v tom obří míč a s ním jsme si házeli nahoru a dolu. Štěpán Houdek: Petr

Ráno jsme vstávali brzo abychom hráli hru stírací bitva. Potom pro nás přišla Veronika, abychom jsme splnili 1. úkol. Máme jít bosi do lesa a vzít si ponožky. Potom byla snídaně. Po snídani jsme se rozdělili do skupin a plnili jsme 2. úkol. Vzít do ruky prostěradlo a máme hodit vodní bombu do kruhu. My jsme to splnili jako první a dostali jsme diplom za nejlepší skupinu (v uvozovkách ). KRATURA 69

AUTOR:KRATURA 69 (PAVEL .H.)

Ráno jsme ještě leželi v posteli, a najednou nám na dveře zaklepala Veronika, že prý máme bleskově vybrat zástupce, který vyřídí vzkaz. Šla Sófa. Sófa nám řekla že máme jít do lesa bosi a vzít si tam dvě odlišné ponožky. Potom byla snídaně. Po snídani jsme se rozdělili do skupin. Potom co jsme se rozdělili do skupin jsme udělali kruh a chytli jsme prostěradlo a házeli jsme prostěradlem balónek do kruhu. Večer byla úžasná diskotéka až do noci. Anežka. Sára.

Ráno jsem šla na snídani. Ke snídani jsme měli rohlík. Po snídani jsme šli psát deník. Potom co sem dopsala deník tak jsme šli na svačinu. Ke svačině jsem měli hrušku. Po svačině jsme měli volno. Po volnu jsme šli na oběd. Sajdr, Terezka.

3.5.2017