Deník Tobiášů Lolnessů pobývajících na jihu Čech - den osmý 1. 5. 2017

Zdravím do Prahy se zpožděním, protože včera jsme byli na celodenním výletě a nebyl čas psát a posílat fotky. V pondělí jsme se zabývali tříděním odpadů, výrobou středověkých svítidel, vařením zeleninové polévky na ohni. Nejtěžším úkolem pondělí bylo prolézt pavučinou jednotlivě i týmově se svázaným spolužákem. Tobiáš se také se svým kamarádem dostal do pavučiny, naštěstí oba přežili a černá vdova je nesnědla. Vaše děti také (naštěstí) přežily všechny pondělní činnosti a na závěr šli někteří úplně sami v noci po pavoučím vláknu lesem. Zdraví Hydra Verča a parta Motýlků.

Ahoj mami tady Gejmrovec

Mám se dobře. Je tady hezký počasí, s kluky jsme zavřeli obchod. A vydělali jsme sto jedna Kč. Měli jsme táborák a vařili jsme si polévku nad ohněm. Třídili jsme odpadky, sbírali jsme smůlu a prolézali jsme pavučinou (provázkem). Vyráběli jsme pochodně. Oni prolézali pavučinou (provázkem) po skupinkách. Nejdřív museli prolézat tak že se drželi za ruce a museli mít nejméně doteků. A pak museli jednoho nést se zavřenými očima. Ahoj mami, tati a Vojto

Ahoj všichni co se díváte, zdravím vás. Předevčírem jsme dělali oheň na kterém jsme vařili polévku a byla moc dobrá. A potom byla bojovka která nebyla vůbec strašidelná. Autor: Petr

Autor: Tomahawk (Gaba) Takže jo zdravím všechny co si tohle čtou a napíšu vám něco o předvčerejšku. Předevčírem jsme vařili zeleninovou polívku a vyráběly louče nebo pochodně nebo jak se tomu říká. HHH, už zase sem se zasek v tý blbý pavučině (ta pavučina byla z provázků a byla to jedna z disciplín). HA, IVAN! Ne, dělám si srandu, aspoň nějaká sranda ne?

Prostrkejte ho tou pavučinou, rychle, šup šup! Máte výbornej čas, 0.53 minuty.

Takže jo ahoj loučím se s vámi čus.

3.5.2017