Úterý 16. 6. 2020

Milé děti,

dnes si můžete procvičovat to, co Vám nejde, případně dovypracovat resty, které máte. Vaše práce máme v evidenci a přesně víme, co jste odevzdali a co Vám ještě chybí.

Do konce týdne budete mít jediný úkol. Vypracujete si sebehodnocení distančního studia. Toto sebehodnocení budete mít na vysvědčení. V průběhu úterý nebo středy Vám napíši návrh, jak by to mohlo vypadat .

Od pondělí 22. 6. do středy 24. 6. budete mít možnot vrátit učebnice a vyklidit si své šatní skříňky. V pátek 26. 6. 2020 plánujeme naše společné setkání. Předání vysvědčení a ukončení tohoto školního roku bude pravděpodobně mimo budovu školy. Podrobnosti ještě upřesním.

Přeji krásné dny plné pohody a sluníčka. Lucinka

Lucie Glogarová
25.8.2020