skupina: Maksym, Táňa,Daniel, Eliška, DOMÁCÍ PŘÍPRAVA NA TÝDEN 14.-18.4

POSÍLÁM UKOLY A PLÁN NA PŘÍŠTÍ TÝDEN A HLAVNĚ:

VÁM VŠEM  PŘEJI KRÁSNÉ A POKLIDNÉ VELIKONOČNÍ SVÁTKY.

UŽÍVEJTE JARA A SLUNÍČKA S RODINOU A BLÍZKÝMI A BUDTE NA SEBE OPATRNÍ.

Prosím všechny, aby si nachystali na příští týden obrázek na téma: LES nebo PŘÍRODA

A TENTO  obrázek popíší třemi větami.

-KDO CHCETE, vytvořte mně  hádanku - z lega  nebo mi přes Whatsapp napište jen tak jak se máte :)

A CO NÁS ČEKÁ V PŘÍŠTÍM TÝDNU?

-VÝUKA ONLINE BUDE O SVÁTCÍCH ZKRÁCENA O PONDĚLNÍ ONLINE VÝUKU, KDY JE VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ. TAKŽE VOLÁM AŽ V ÚTERÝ!

Budeme opakovat hlavně obojetné souhlásky a vyjmenovaná slova (B, L) - jejich skloňování a příbuznost + procvičíme si geometrii a  aplikovanou matematiku v krátkých hádánkách (násobky/dělení)

Dále si bude povídat o Velikonocích a taky doufám, že sI POHRAJEME S NĚKTERÝMI APLIKACEMI, CO NÁM POMÁHAJÍ  ZLEPŠOVAT NAŠE SCHOPNOSTI :)

ucimesecesky.cz

vcelka.cz