skupina: Maksym, Táňa,Daniel, Eliška a Deniska

plány a úkoly pro chytré hlavičky na příští týden

Ahoj všem,

posílám jeden z posledních plánů a úkolů za hzvězdičky. Posílám vám v příloze a na whatsappu v příloze  pracovní list  "lesohrátky", najdete  tam podobné úkoly, co jsem  dělali v online výuce. Za každé poslané cvičení máte  dvě hvězdičky. Vyzkoušejte, co všechno už dokážete a získejte hvězdičky a dobrý pocit  za  dobře  odvedenou práci.

A jaké máme plány  na týden? Uzavřeme  téma  les a ověříme, co všechno si pamatujeme + budeme prostředí lesa srovnávat s farmou (hospodářstvím).

Čeká nás opakování vyjmenovaných slov a  tvořivý úkol se slovnéími druhy a geometrii.

Co si můžete  nachystat na  tvořivý úkol:

vyberte  si jednu z nabízených technik  a vytvořte  zvíře   A) z lega, B) z tangramů (geometrických tvarů), C) malováním vodovkami nebo temperkou

Věra Palánová
18.6.2020