Čtvrtek 18. 6. 2020

Organizace posledního školního týdne.

Odevzdávání učebnic, vyklízení skříněk a předání vysvědčení.

Moji milí,

v pondělí proběhla pedagogická rada, kde jsme se domluvili na formě hodnocení na vysvědčení a organizaci konce školního roku. Ve večerních hodinách ministr školství podmínky změnil. Proto jsme se s učiteli opět sešli včera, abychom se přizpůsobili novým pokynům.

Rozhodla jsem se, že nejlepší hodnocení pro Vás za období během mimořádného stavu souvisejícím s Covid-19, bude formou sebehodnocení, případně hodnocení těch, kteří se s Vámi učili. Nejpozději zítra Vám pošlu šablonu, kam byste slovní hodnocení zapsali. Již nyní máte otázky k nahlédnutí níže. Můžete přemýšlet o tom, co napíšete.

Abychom mohli vysvědčení vytisknout a řádně potvrdit, je nutné, abyste mi, prosím,  vyplněnou šablonu  poslali elektronicky do pondělí 22. 6. 2020.

Předběžná organizace konce školního roku, pokud nenastanou nějaké změny z důvodu epidemiologických opatření:

Žáci, kteří chodí od 25. 5. 2020 do školy:

Do úterý 23. 6. 2020 jsou ve skupinách jako doposud se všemi opatřeními.

Od středy 24. 6. 2020 budou Ester, Oskar, Šimon a Kvído v naší třídě 4. B s Martinou. Nebudou se věnovat výuce, ale úklidu třídy a jiným aktivitám. Odevzdají učebnice a vyklidí si skříňky.

Prosím všechny na distančním (dálkovém) studiu, aby odevzdali učebnice a vyklidili si skříňky. Učebnice můžete vrátit od pondělí do čtvrtka . Pozor! Nutné dodržet tyto pokyny:

Odevzdávání učebnic:

Nad svou skříňkou na chodbě, budete mít připraveny své boxy ze třídy. Do třídy byste bohužel neměli chodit, je tam družina. Prosím, vykliďte si skříňku a do krabice před třídou odevzdejte učebnice v igelitové tašce označené Vašim jménem.

Do budovy školy můžete jít v tyto dny a hodiny:

Pondělí 22.6. od 14 do 16:45

Úterý 23. 6. 2020 od 12:30 do 16:45

Středa 24.6. 8:00 - 16:45
Čtvrtek 25.6. 8:00 - 16:45

Vyklizení skříňky:

Vykliďte si, prosím, svou skříňku tak, aby zde nic nezůstalo a nechte ji otevřenou. Klíček se zámkem si můžete dát do svého boxu nebo si ho vezměte domů. Mendrika nechá klíč v zámku.

Prosím ty, kteří jsou mimo Prahu nebo mimo republiku, aby se se mnou zkontaktovali. Děkuji.

Slavnostní ukončení školního roku a předání vysvědčení (pokud nenastanou ještě nějaké změny) :

V pátek 26. 6. 2020

Od 8:00 do 8:45 v naší třídě 4. B slavnostně ukončíme tento školní rok.Účast na předání vysvědčení je dobrovolná, kdo nepřijde, dostane vysvědčení v září.

Byly bychom s Martinou a Věrkou rády, kdybychom se s Vámi mohly rozloučit a popřát Vám krásné prázdniny. S největší pravděpodobností bude předání v rouškách. Nutné přinést prohlášení o bezinfekčnosti (kromě dětí, které ho již odevzdaly).

V případě nejasností volejte nebo pište. Přeji krásný den. Lucinka

Otázky, které budou na vysvědčení. Zatím se nad nimi zamyslete, nejpozději zítra pošlu šablonu, do které to doplníte.

Od 11. března 2020 byly opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR uzavřeny všechny základní školy. Výukana 1. stupni ZŠ probíhala z větší části v distanční formě. Zhodnocení domácího vzdělávání je možné jedině sebehodnocením žáků, proto si za druhépololetí napíšete vysvědčení sami.

Jak moc jsi využil(a) něčí pomoc?  (vybrané zakroužkuj)  VŽDY   VĚTŠINOU   OBČAS    NIKDY

Kdo ti s výukou případně pomáhal?

Co nového ses při domácím vzdělávání naučil(a), v čem ses zdokonalil(a)?

(Např. práce s technologiemi – počítač, mobilní telefon, tiskárna, plánování, komunikace, sekání dřeva, pečení koláčů, pomoc v domácnosti,práce na zahradě, vyrábění, tvoření…)

S jakými potížemi ses potýkal(a)? (Např. práce s technologiemi, dělení se o pracovní plochu, pomůcky, počítač, nedostatečnéinternetové připojení, pozdní usínání a vstávání, organizace dne, čas a klid na učení, motivace k učení…)

Cos dělal(a), když sis nevěděl(a) rady?

Co ti během domácího vzdělávání chybělo?

V čem ti domácí vzdělávání vyhovovalo?

Co ti domácí vzdělávání přineslo?

V ……………dne:…………………………………….………………………………………

podpis dítěte                                                                        podpis zákonného zástupce

Lucie Glogarová
25.8.2020