10. 6.

Krásný den, milé děti,

dnes jsme pracovali na dokončení prací v anglickém jazyce. Nezapomínejte posílat své práce vyučujícím.

Přírodní vědy:

Rozjeli jsme projekt „Lidské tělo“, které nás bude provázet do konce školního roku. Děti si odhlasovaly práci ve dvojicích. Zpracovávají tedy různé soustavy v lidském těle.

Pro tebe to znamená přečíst si postupně o všech soustavách. Tento úkol máš až do konce školního roku, neočekávám, že to budeš mít hotové hned. Stránky v učebnici : 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64. Přikládám ještě pracovní listy k daným soustavám (pracovních listů je více, stačí vybrat pouze ty k soustavám na vypsaných stránkách).

Byl jednou jeden život - dýchání

Byl jednou jeden život - trávení

Byl jednou jeden život - svaly – sledovali jsme dnes

Můžete hledat videa k dalším soustavám.

Přeji vám krásný upršený den!

Jana

Jana Křehlová