Informace ke škole v přírodě Tobiáš Lolness - Lomy u Kunžaku 17. 9. - 27. 9. 2021

• Důležité informace ke škole v přírodě.
  • Odjezd je v pátek 17. 9. 2021 v 8,30 autobusem z Lyčkova náměstí.
  • Návrat v pondělí 27. 9. 2021 ke škole na Lyčkovo náměstí ve 20 hodin. Prosím, buďte včas na uvítání dětí, ať nejsou smutné.
  • Při odjezdu je nutné odevzdat – posudek o zdravotní způsobilosti  (někdo už ho má u mě, bohužel to tentokrát nezkontroluji), potvrzení o bezinfekčnosti s formulací o covidu ke stažení a vytištění v dokumentech školy (na něm musí být datum začátku školy v přírodě  17. 9. 2021), zabalené pravidelně užívané léky se jménem dítěte a dávkování léků, 5 pohledů nebo dopisů pro děti jako poštu ( pondělí - pátek, 20. 9. - 24. 9.)
  • Prosím cokoliv můžete poskytnout na školu v přírodě – výtvarné potřeby, sladkosti na odměny a pro radost v přiměřeném množství na 10 dní. Za všechno předem děkujeme.
  • Adresa - Lomy 77, pošta Strmilov, Lomy u Kunžaku, 378 53
  • Prosím, aby děti neměly mobilní telefony, tablety, hodinky s mobilním telefonem a jiné technické vymoženosti z důvodu nácviku přežití v přírodě. Díky moc.
  • Do autobusu kinedryl, komu je špatně.
  • Věci na 10 dní pobytu ve velkém zavazadle a malý batůžek se svačinou a pitím na cestu a na výlety.
  • Pokud by někdo měl doma starý papír k recyklaci, prosím, přibalte ho dětem s sebou.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat. Vše je narychlo, snad je to důležité všechno. Vycházejte z toho, co už znáte z předchozích škol v přírodě. Je to organizačně stejné. Přečtěte si prosím dopis, který dnes dostaly děti ve škole.

Krásný den Veronika

15.9.2021