Informace k návratu do školy - od 12. 4. 2021

Zdravím vás a přináším informace k návratu do školy.

1) Upravený rozvrh hodin kvůli obědům - začínáme vždy v 8hodin, angličtina zůstává tak, jak je v rozvrhu.

pondělí - do 11,40

úterý - do 12,35

středa - do 12,35

čtvrtek - do 12,35

pátek -do 12,35

2) Prosím o oblečení podle počasí, budeme chodit (mimo jiné) pracovat ven. Ať je více pracovní než hezké, prosím. Prosím o svačinu (budeme na ní chodit ven).

3) Ten, kdo se chystá nechat si dále Zetíka doma na distanční výuce a zítra do školy nenastoupí, prosím zašlete mně i panu řediteli žádost o uvolnění z vyučování.

4) Těm, kteří budou na distančním vzdělávání se bude věnovat Honza na online. Kdo zítra zůstává doma, prosím, připojte se v 8,00 k Honzovi na meet. Úkoly pro Zetíky na distančním vzdělávání budou zadány do google clasroom. Tyto úkoly neplatí pro děti, které chodí v daný čas do školy prezenčně.

5) Obědy a družina fungují v plném rozsahu. Prosím, hlídejte si, zda máte dostatečné finanční krytí na účtu, aby byl dětem vydán oběd. Také si, prosím, hlídejte odhlášky a přihlášky obědů podle týdnů, kdy je online a offline. Tento týden bude mít v družině na starost Zetíky paní Helena Bubeníková. 13,30 - vyzvednutí v jídelně mezi 15-17 hodinou na půdě. Nebo lísteček, že jde Zetík sám/sama.

6) V týdnu (od 19. 4. 2021), kdy budeme online zůstane stejný rozvrh meet setkání jaký byl doposud, ale odpadnou první ranní hodiny od 8 hodin, kromě té čtvrteční. Pondělí budou pouze úkoly.

7) Prosím, ať si zítra přinesou Zetíci vše, co do školy nosí obvykle, své práce, pracovní sešit z matematiky, češtiny a pravopisné křižovatky. Také angličtinu, kterou zítra mají. A také ty krásné výkresy a obrázky, ať si přinesou, pokud chtějí.

8) Pomoc rodičů u samotestů je vítaná pouze u vlastního dítěte. Pokud máte pocit, že to váš Zetík nezvládne, přijďte mu pomoci. Zítra si pustíme instruktážní video a potom se budeme šťourat. Já nemohu dětem se samotestem pomoci (zákon).

9) Kdo má potvrzení, že se nemusí šťourat (prodělal covid), prosím zítra přineste. Buď od lékaře nebo z laboratoře, která potvrdila, že je daná osoba covid pozitivní.

10) Pokud jsem nesdělila něco, co je pro vás důležité, neváhejte mi zavolat. Jsem připravena zkusit odpovědět. Mnoho věcí asi budeme řešit, až nastanou. Vím, že každý z vás prožíváte různé emoce s tímto aktem návratu do škol. Chápu a respektuji názor každého z vás a děkuji vám všem, kteří jste se mi ozvali a nebáli jste se zeptat nebo mi říci, co si  o tom všem myslíte. Ráda vás vyslechnu, na některé aspekty a problémy jsem však jen proto, abych si s vámi o věci popovídala.

Přeji vám všem krásnou něděli, mám vás moc ráda a děkuji za komunikaci i vaše názory a konstruktivní připomínky.

Ahoj Veronika

11.4.2021