Informace k barevnému týdnu - 19. 4. - 23. 4. a ke změnám v distanční výuce

Zdravím a posílám informace o změnách v distanční výuce.

1) Při distanční výuce počítáme příští týden se všemi, kteří chodili na individuální konzultace. Rádi se budeme dětem věnovat a budeme rádi, že tu budou. Pokud je i jiný zájemce, prosím, dejte dopředu vědět. Díky moc.

2) Prosím, přihlaste se povinně na konzultace, které budou v týdnu od 26. 4. 2021. Tabulka s termíny je v google clasroom. Díky moc.

3) Pokud příští týden nebudou děti chodit na obědy, odhlašte si je, prosím. Je to teď cik cak.

4) Změny v úkolech na distančním vzdělávání. Úkoly jsou zadány na celý týden dopředu v google clasroom elektronicky. Zároveň mají děti vytvořené stejné vzdělávací portfolio na distanční výuku a tam mají všechny úkoly v papírové formě. Nově se všechny úkoly budou dělat ručně na papíry a pracovní listy (cílem je, aby děti neseděly dlouhou dobu u monitorů). V google clasroom jsou pouze proto, abyste je v případě ztráty mohli znovu vytisknout. Přes google clasroom se odevzdává pouze prezentace s fotografiemi na konci týdne. Pokud děti neumí, přinesou mi fotku na telefonu v týdnu, kdy budeme ve škole.

5) Portfolio s hotovými úkoly se bude odevzdávat v pondělí 26. 4. 2021. My v týdnu zkontrolujeme a v pátek rozdáme Áčka za splněné úkoly.

6) Rozvrh online hodin bude stejný jako byl. Nebudou ranní hodiny od 8 hodin. Jediná od 8 hodin zůstává čtvrteční pro Tmavě zelené.

7) Vyjímečně není online ve středu, musím k lékaři. Omlouvám se.

Pokud je něco nepochopitelné, neváhejte mne kontaktovat. Ráda dovysvětlím.

Přeji vám všem krásný a pohodový víkend ahoj Veronika

16.4.2021