Informace a prosby před začátkem školního roku 2021/ 2022

Vítám vás všechny před začátkem nového školního roku a posílám informace a prosby.

1) Třídní schůzka 1. 9. 2021 ve třídě 4. A v 18 hodin.

2) Škola v přírodě Lomy u Kunžaku 17. 9. - 27. 9. 2021. Prosím, mějte s dětmi dohodnuto a rozmyšleno, zda se zúčastní. Hned na třídní schůzce dostanete přihlášky a budu chtít ev. peníze. Porozmýšlejte - mám 2 nabídky 3 800Kč nebo 4 000Kč. Ta dražší varianta je s výletem do Slavonic a malováním tzv. Mařížské keramiky https://www.mariz.cz/ Téma školy v přírodě bude vycházet z knihy Tobiáš Lolness.

3) Na třídní schůzku nebo později, prosím přinést 800Kč na pracovní sešity, 2 balíky papírů do kopírky, 2x papírové ubrousky v papírové krabici.

4) Třídní fond už nebude - děti budou nosit peníze na vstupné samy, aby se učily myslet si na nějaké povinnosti - vysvětlím na třídní schůzce.

4) Pokud chcete shánět věci dopředu, prosím o tyto pomůcky a věci.

Sešity - (není potřeba kupovat obaly, ať šetříme přírodu - budou ve škole v šuplíku) 560 - 1x, 5110 - 1x, 564 - 1x, 464 - 1x, 460 - 1x, 465 - 1x, 448 - 1x, sešit formátu A5 nelinkovaný s tvrdými deskami (stejný je čtenářský deník) - . Prosím nenadepisovat dětem dopředu. Uděláme společně ve třídě. Děkuji.

Dva obaly A5 na cestovní pas a účetní knihu.

Rýsovací potřeby - trojúhelník s ryskou, pravítko 30cm, tužku tvrdou na rýsování s označením H nebo 3, kvalitní kružítko. Tyto potřeby budou uloženy v šuplíku ve škole. Děti je nebudou nosit domů, aby se neničily a neztrácely.

Potřeby na tělocvik - sadu do tělocvičny i ven prosím. Boty do tělocvičny nesmí mít černou nebo tmavou podrážku.

Výtvarný a pracovní kufřík - lepidlo vysunovací, herkules, izolepa, pastelky, fixy, pokud je to pro vás finančně možné tak akvarelové rozmývací pastelky základní sadu (není povinnost), suché křídy, voskovky, tuš černou, a jednu barevnou dle výběru, špejle, štětce (různé velikosti kulaté i ploché), provázek, vodovky, tempery, barevné papíry, skicák A4, větší kvalitní nůžky, které ustřihnou i textil, paletu, malou houbičku na mytí nádobí, podložku na lavici, kelímek na vodu, ochranný oděv

Vybavený penál - pera nebo propisky, tužky tři různé tvrdosti, guma, pastelky, základní sada fixů a jeden zvýrazňovač, ev. malé lepidlo, ořezávátko.

Prosím, aby se vám podařilo sehnat věci nejpozději do pondělí 13. 9. 2021

Na whats app Třídu Zetíků posílám foto sešitů, abyste měli nějakou vizuální představu.

Moc se na vás všechny těším 1. 9. v 18 hodin. Na Zetíky se těším 1. 9. v 8,00 v naší třídě. Pokud máte dotazy, neváhejte mne oslovit a doptat se.

Ahoj Veronika

26.8.2021