Informace k návratu do školy ke 25. 5. 2020

Zdravím a posílám důležité informace přihlášeným do skupin.

1) Pro tuto dobu se ruší označení tříd, zavádí se označení skupin číslem. Naší třídy se týká skupina č.5 a č.6. Pedagogové si přebírají děti v daný čas začátku před školou!!!!!

2) Do školy děti musí přinést vytištěné a podepsané čestné prohlášení s datem 25.5. 2020. Přihlášku už nenosíte, je evidována.

3) Budu stále fungovat jako třídní učitelka Zetíkových cestovatelů ze 2. A a zadavatelka práce pro všechny děti ze třídy - skupinu 5 i 6 i pro domácí skupinu. Stále platí, že děláte to, nač stačíte. Veškeré omluvenky, nepřítomnost a cokolikv, co se týká docházky budete dávat vědět mně a já dále pedagům ve skupině - budeme v kontaktu.

4) Více souhrnných informací najdete na webu školu, prosím, přečtěte si je. Měly by být vyvěšeny dnes.Pokud něco nechápete, zavolejte mi, dovysvětlím vám to.

5) Skupina číslo 5 - bude v učebně 2. A, dohlížejícím nad skupinou je Jan Weber. Tato skupina začíná v 8,00 a končí v 11,40. Do školy bude chodit levým vchodem z pohledu Lyčkova náměstí(to je ten, který se za normálních okolností nepoužívá). V této skupině jsou - Baky Beran, Klárka Červinková, Kristýnka Dvořáková Po-Čt, Laura Kulková, Bertík Lichtenberk, Elí Píhrtová, Tobiáš Ševců, Jáchym Troup - od 9. 6., Zdeněk Tvrdý, Josefínka Tylová, Dori Vejmelková, Adam Volejník. Tato skupina bude v 11, 40 dovedena před školu opět levým vchodem a předána rodičům. Kdo bude chodit sám, přinese lísteček - stačí jeden na celé období hned první den.

6) Skupina číslo 6 - bude v učebně 6. A, dohlížejícím nad skupinou je Blanka Douděrová - dopolední blok, Olga Slavíková - odpolední blok. Je to skupina, v níž jsou děti ze všech tří 2. ročníků. Tato skupina začíná v 7,40 a končí v 17,00 nejpozději. Dopolední blok končí v 11, 20. Vyzvedávání funguje stejně jako ve školní družině mezi 13,30 - 15, 00 se nevyzvedává. Tato skupina bude chodit pravým vchodem z pohledu Lyčkova náměstí. Patří do ní Kačka Heřmánková, Madla Krušinová (od června dle situace), Julinka Šimáčková, Zoe Pour. Pokud děti nebudou odpoledne chodit samy domů, budou předávány na recepci školy. Rodič přijde na recepci (dál ni krok) nyní platí, že rodiče nejsou vítáni a do prostor školy NESMÍ. Recepční (ne vy) zavolá pedagogovi, že tam jste a pedagog pošle vašeho potomka na recepci. Tam recepční předá potomka vám. Přes recepční je to proto, abyste tam opravdu fyzicky byli.

7) Prosím, dodržujte časy začátků a konců bloků, nesmíme se shromažďovat před školou.

Za mě všechno nejpodstatnější, od odpoledne mě můžete zasypávat dotazy. Prosím telefonujte, nebudu moci odepisovat.

Hezký den vám všem.

20.5.2020