Důležité informace - poslední ve 3. třídě

Milí, všechny vás zdravím,

poslední informace pro vás.

1. Z pondělí 28. 6. na úterý 29. 6. 2021 od 18 hodin bude rozlučka a spaní ve škole. V 18 hodin jste všichni zváni na školní dvůr i se sourozenci atd. - máme velký prostor na školním dvoře. Pobudeme spolu. Pokud máte zájem, přineste jakékoliv občerstvení. Než odejdete domů, dáme vám všechny věci ze širokého výtvarného šuplíku a ze skříňky. Prosím, neberte si je sami, abyste neodnesli, co budeme potřebovat. Doporučuji si vzít velkou tašku. Kdo nebude spát, vezme si tašku v úterý a věci vyklidí. Dětem dejte, prosím, všechny důležité věci na spaní a přežití úterý 29. 6. kdy budeme mít do 11,40. V úterý (pokud bude hezky) budeme mít vodní válku, prosím o plavky a boty, které se mohou namočit. A o oblečení na převlečení.

2. 30. 6. 2021 v 9h je předání vysvědčení, rozloučení v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském hradě. Sice jsme Prahu poznat nemohli, ale některé výlety posunu a zařadím do historie. Sraz je buď v 8 hodin před školou nebo v 8,55 před hlavním vstupem do katedrály. Nikdo, prosím, nevstupujte dovnitř, dokud nedorazím od školy. Jste všichni srdečně zváni do tohoto významného gotického svatostánku - akce je soukromá, budeme tam pouze my. Počítejte s koncem cca 9,45 - 10,00. Návrat ke škole bude 10,45. Pokud se nebude nikdo vracet, pojedeme rovnou do kavárny. Mohu tam vzít děti, jejichž rodiče se akce nemohou zúčastnit. V katedrále se budeme fotit při celé akci a také si necháme udělat třídní fotku.

3. 1. 9. 2021 v 18 hodin, prosím, počítejte s třídní schůzkou. Bude důležitá, dozvíte se, důležité informace týkající se 4. ročníku, následujících tří let. Také vám budu dávat vše potřebné ke škole v přírodě. Budu vybírat 800Kč na pracovní sešity a sešity, 3 800Kč na školu v přírodě. Třídní fond na vstupné a pomůcky už nebude, děti se budou učit hlídat si samy, co kdy je zapotřebí přinést.

4. 17. 9. - 27. 9. 2021 škola v přírodě v Lomech u Kunžaku - téma Tobiáš Lolness a záchrana stromu. 1. 9. 2021 budu potřebovat závazně vědět, kdo pojede nebo nepojede.

To je všechno. Pokud máte dotazy, neváhejte se zeptat.

Krásný den Veronika

18.6.2021