Škola v přírodě Mach a Šebestová - Lomy u Kunžaku - 31. 5. - 5. 6. 2021

• Důležité informace ke škole v přírodě.
  •
  • Odjezd je v pondělí 31. 5. 2021, všechny děti budou v 8 hodin ve třídě Zetíků 3. A připraveny na testování antigenními testy. Zároveň budou mít, prosím, domácí úkoly k odevzdání. Prosím, abyste na děti počkali před školou a nedoprovázeli je do budovy. Po testování přijdeme za vámi, rozloučíme se a pojedeme. Odjezd je v 8,30 autobusem z Lyčkova náměstí.
  • Návrat v sobotu  5. 6. 2021 ke škole na Lyčkovo náměstí ve 20 hodin. Prosím, buďte včas na uvítání dětí, ať nejsou smutné.
  • Při odjezdu je nutné odevzdat – posudek o zdravotní způsobilosti (většina třídy má neplatný - telefonovala jsem vám), potvrzení o bezinfekčnosti s formulací o covidu ke stažení a vytištění v dokumentech školy, (na něm musí být datum začátku školy v přírodě   31. 5. 2021), zabalené pravidelně užívané léky se jménem dítěte a dávkování léků, 4 pohledy nebo dopisy pro děti jako poštu.
  • Prosím cokoliv můžete poskytnout na školu v přírodě – výtvarné potřeby, blbosti různého druhu, nafukovací balonky, malé hračky a sladkosti na odměny a pro radost za všechno předem děkujeme v přiměřeném množství na tak krátkou školu v přírodě.
  • Děti budou mít na škole v přírodě svátek proto i prosím o nějaký nápad maličkost pro 28 dětí k MDD.
  • Adresa - Lomy 77, pošta Strmilov, 378 53
  • Prosím, aby děti neměly mobilní telefony, tablety, hodinky s mobilním telefonem a jiné technické vymoženosti z důvody nácviku přežití v přírodě. Díky moc.
  • Do autobusu kinedryl komu je špatně.
  • Věci na 6 dní pobytu ve velkém zavazadle a malý batůžek se svačinou a pitím na cestu a na výlety.
  • Pokud by někdo měl doma kotlík s trojnožkou na vaření a mohl půjčit, budeme velmi rádi - budeme vařit mamuta s koprovou omáčkou - dětem to, prosím, něříkejte.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat. Vše je narychlo, snad je to důležité všechno. Vycházejte z toho, co už znáte z předchozích škol v přírodě. Je to organizačně stejné.

Krásný den Veronika

27.5.2021