Na zítra 4. 9. 2020

Zdravím vás všechny a posílám prosby a informace,

1) Na zítra 4. 9. děti přijdou v pracovním oblečení nebo budou mít pracovní oblečení, kladiva na roztloukání zátek - budeme vyrábět třídní peníze. Pracovní oblečení je nutné, děti budou stříkat peníze sprejem. Zároveň klasika - desky a v nich deník, pas, účetní knihu a turistický deník, vybavený penál. Úkolem je obalit průhledným obalem pas, deník a účetní knihu.

2) Děti každý týden dostanou jeden úkol, o kterém vás nebudu informovat - na něm si budu trénovat paměť a svou zodpovědnost. Můžete jim zavést notýsek, kam si tyto úkoly budou zapisovat - dnes jsme to nazvali "blbníčkem". Tento úkol se ode mne nedozvíte, bude záležet jen na dětech a na vaší důvěře k dětem(prosím neověřujte si ho u mne). Když se dětem nepovede (splní ho jinak), nic se neděje - snažím se postupně v dětech budovat zodpovědnost a nyní s tím teprve začínáme. Dneska dostaly takový první úkol.

3) Do pondělí, prosím e - mailem všichni zažádejte pana ředitele o heslo do školy on line. Všechny informace z angličtiny a hodnocení bude na škole on line a já tam budu dávat výukové materiály. Zároveň uvidíte v zápisech, co jsme probírali, pokud byste to chtěli vědět. Více vám řeknu ke škole on line na třídních schůzkách. Bylo fajn, kdybyste se tam na schůzkách pod svým heslem už mohli přihlásit. Díky moc.

A to už je všechno. Ráda pomohu v nouzi vám i dětem, když něco nepůjde. Hezký den Veronika

3.9.2020