Na zítra 3. 9. 2020 a termín třídní schůzky

Zdravím, vás všechny,

ještě jednou se omlouvám za dnešní velké opoždění z výletu (přistavěli nám skoro o hodinu později autobus na prohlídku letiště).

Informace k zítřku -

1) Děti mají do 11, 40.

2) Budou, prosím, potřebovat - desky na deníky, pasy a účetní knihy, všichni si přinesou turistické deníky (budeme si lepit vizitku z letiště), kdo má u sebe přinese deníky, pasy a čtenářské deníky ze 2. třídy), penál (vybavený tužkou, perem, pastelkami, nůžkami a lepidlem) - pokud nestíháte v klidu nestresujte se, půjčíme, svačinu a pití. Kdo už má, přinese měšec na třídní peníze a pokud máte zátky, přineste zátky.

3) Pokud máte doma jeden velký obal A4 a dva obaly A5 pošlete do školy, pokud ne děti zítra přinesou domů deník, pas a účetní knihu. Ty, prosím, s dětmi obalte - průhlednými obaly!!!!

4) Třídní schůzku uskutečníme v pondělí 7. 9. 2020 od 17h v naší třídě. Kdo nemůžete, nestresujte se. Na víkend dostanete čtení a hlasování. V pondělí budeme dolaďovat, ale to podstatné dostanete napsané domů.

Pokud jsem na něco zapomněla, určitě neváhejte se ozvat.

Krásný den ahoj všem Veronika

2.9.2020