Informace a prosby k týdnu od 26. 4. - 30. 4. 2021

Zdravím vás a posílám info a prosby,

1) Příští týden jsou konzultace. Prosím nezapomeňte na ně, jsou povinné. Připravte si otázky a to, co chcete probírat. Na každého je půl hodiny a konzultace budu ukončovat na čas. Zároveň budeme řešit, dosažené dovednosti a vzdělávací portfolio. Díky střídání osob na konzultacích bude povinností pro všechny mít celou dobu respirátor nebo roušku a celou dobu konzultací bude otevřené okno. Kdyžtak se přioblečte, prosím. Moc se těším na společné setkání, které bude osobní.

2) Prosím, aby měly v pondělí děti vzdělávací portfolio se splněnými úkoly z barevného online týdne, všechny pracovní sešity a vše ostatní co běžně do třídy musí nosit.

3) Prosím, aby si děti vybraly barvu oblečení, ve které přijdou v pondělí do školy. Úkolem je, aby měly od dané barvy co nejvíce kusů oblečení. Budeme ukončovat barevný týden a povídat si o duze.

4) Na pátek plánujeme projekt Srdce a krev - oběhová soustava. K tomuto projektu sháníme - malinovku (okysličená krev), sirupy nebo tmavě červené džusy (odkysličená krev), malé bílé fazole (bílé krvinky), červené lentilky (červené krvinky), krevní destičky (cereálie Cinni minies), úzká plastová brčka (žíly), široká plastová brčka (tepny), ideálně hmotu Play dooh červené a modré barvy. Pokud byste mohli cokoliv věnovat do čtvrtka, prosím, ať děti donesou do školy. Čím více, tím lépe, je nás dost.

Předem vám děkuji za pomoc, neváhejte mne kontaktovat v případě dotazů názorů a připomínek.

Krásný víkend a na viděnou na konzultacích Veronika

23.4.2021