Informace a prosby - 17. 2 . 2021

Zdravím vás všechny a prosím.

1) V pondělí 22. 2. 2021 budou od 8 hodin ve škole na recepci nachystány další materiály, které budou nezbytné pro výuku na dálku. Prosím o jejich vyzvednutí. Kdo je daleko, prosím o adresu, na kterou materiály dětem zašleme.

2) Protože se zatím bohužel neplánuje brzký návrat (vycházím z článků v novinách a zpráv), od příštího týdne bude mít každý ze Zetíků týdně jednu on line hodinu navíc. Zetíci se rozdělí do 4 skupin po 7 dětech. Každá sedmičlenná skupina se bude připojovat jednou týdně od 8,00 - 8,45 (Po, Út, St, Pá). Děti si mohou vybrat s kým budou chtít a zítra na online to budeme ladit. Pokud máte nějaký den, kdy se Zetík nemůže připojit, dejte mi prosím dopředu vědět. Budu se snažit vám vyhovět, pokud to bude aspoň trochu možné.

3) Zítra je orientační běh připravený Ondrou Černým. Informace mají děti v e mailu. Děti vědí, že na něj mají/mohou jít i místo on line výuky.

4) Pokud můžeme s čímkoliv dětem i vám pomoci, jsme k dispozici. Rádi dětem pomůžeme individuálně na dálku i na konzultaci ve třídě. Na dálku od příštího týdne platí online individuální hodiny od 13 hodin. Máte - li návrhy, připomínky, názory, řekněte nám je, napište nám je. Bohužel na dálku vyučovat, provázet pro mě není jednoduché a moc se v tom necítím, tudíž i děkuji za vaši toleranci.

5) Dětem připomínám a prosím je, aby odevzdávaly povinné úkoly (snažím se je naučit smyslu pro povinnost, i když se mi ten úkol nelíbí). Vám děkuji za obrovské úsilí, trpělivost a čas, který dětem věnujete. Jste úžasní a skvělí. Přeji vám všem hodně sil a mám vás všechny moc ráda. Doufám, že se budeme zase moci vídat a scházet ve škole.

17.2.2021