Mimořádné opatření - uzavření základní školy s účinností 11.3.2020

Na základě rozhodnutí MZ (v příloze) se od zítřejšího dne 11.3.2020 až do odvolání uzavírá základní škola! Z tohoto důvodu od zítřejšího dne nebude probíhat v naší škole výuka:

-        v přípravných třídách;

-        ve třídách 1. – 9. ročníku;

-        ve školní družině

-        ve školním klubu

-        ve třídě s intenzivní výukou Čj pro děti s OMJ.

Učitelé zadají dětem práci na cca. týden prostřednictvím fungujících komunikačních kanálů (škola online, úkolníčky, deníky, žákovské knížky atd…).

Do obnovení provozu školy se ruší všechny mimoškolní akce (školy v přírodě, LVVZ), nebudou probíhat žádné dětské kroužky a ani přípravný kurz pro předškoláky Škola nanečisto.

Obědy (i v jídelně ZŠ Petra Strozziho) jsou na dobu uzavření školy dětem automaticky zrušeny. Po obnovení provozu budou všechny stravující se děti přihlášené na 1. den školy. Objednání obědů na další dny je již na zákonných zástupcích.

Na základě rozhodnutí MČ Praha 8 se od středy 11.3.2020 ruší i všechny pronájmy!

Provoz mateřské školy je v běžném režimu bez omezení.

Rodiče, kteří budou potřebovat od školy potvrzení OČR (dítěte do 10 let), se obrátí na vedení školy.

Jan Korda
10.3.2020